Galatasaray Avrupa'ya veda etti

UEFA Avrupa Ligi son 16 play-off turu rövanş maçında Galatasaray deplasmanda Sparta Prag ile karşı karşıya geldi. Sarı-kırmızılılar rakibine 4-1'lik skorla mağlup olarak turnuvaya veda etti.

Bakan Fidan, Meksika Dışişleri Bakanı Ibarra ve Güney Afrikalı bakan Pando ile görüştü

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rio de Janeiro'da Meksika Dışişleri Bakanı Alicia Barcena Ibarra ve Güney Afrika Uluslararası İlişkiler ve İşbirliği Bakanı Naledi Pando ile görüştü.

İstanbul’a kentsel dönüşüm desteği

İstanbul'da yürütülecek kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında yapım için yardım verilmesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

Atama kararları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı.

ABD Dışişleri Bakanı Blinken, Japonya ve Güney Kore mevkidaşıyla görüştü

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Japonya Dışişleri Bakanı Yoko Kamikawa ve Güney Kore Dışişleri Bakanı Cho Tae-yul ile bir araya geldi.

Resmi Gazete başlıkları

İşsizlik Sigortası Fonu Gelirlerinin, 4447 Sayılı İşsizlik Sigortası Kanununun 48 inci Maddesinin Yedinci Fıkrasında Belirtilen Amaçlar İçin Kullanılacak Oranının Artırılmasına İlişkin Karar (Karar Sayısı: 8188)

Bakan Tunç, Suudi Arabistan heyetini ağırladı

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Suudi Arabistan Başsavcısı Suud Bin Abdullah Almujib, Suudi Arabistan Ankara Büyükelçisi Fahad Bin Assaad Abualnasr ve beraberlerindeki heyet ile bir araya geldi.

Zelenski, Avrupa Konseyi Başkanı Michel ile görüştü

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Oleksiy Kuleba, Alman Hükümeti'nin Özel Temsilcisi Milbradt ile bir araya geldi

Ukrayna Cumhurbaşkanlığı Ofisi Başkan Yardımcısı Oleksiy Kuleba, Alman Hükümeti'nin Ukrayna için yerinden Yönetim, İyi Yönetişim ve Kamu Hizmeti konularında Özel Temsilcisi Georg Milbradt ile bir araya geldi.

NASA bilimi Ay etrafında başka bir yörüngeye geçiyor

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA) bilimi Ay etrafında başka bir yörüngeye geçiyor