news-details

Melissa Vargas’ın "Pes Eden Değil, Pes Dedirten” hikayesi ekranlarda

“Durma Devam Et” mottosuyla zorluklar karşısında mücadele edenlerin yanında olarak yola devam etmelerini destekleyen Supradyn, bu kez de mücadeleden yılmayan ve azmi sayesinde düştüğü anlarda kalkmasını bilip yola devam etmeyi seçen Melissa Vargas’ın hikayesi ile motivasyon arayanlara ışık oluyor.

Bayer güvencesi ile 60 yılı aşkın süredir tüketicilerine multivitamin ve mineral desteği sağlayan Supradyn, “Durma, Devam Et!” yaklaşımıyla mücadele gerektiren zorlu koşullarda devam etmeyi seçen ve mücadelesini kararlılıkla sürdürenlerin yanında olduğunu vurguluyor. Azmiyle ve kararlılığıyla durmadan devam etmeyi seçen başarılı sporcu Melissa Vargas ile iş birliğine imza atan Supradyn, Melissa’nın gündelik hayatındaki bireysel çabasını ve sporcunun zorluklar karşısında mücadele ettiği anlarını ekranlara taşıyor.

Reklam filminde, sahada verdiği başarılı mücadeleyi heyecanla izlediğimiz Vargas’ı müsabakalara hazırlayan ve onu Melissa Vargas yapan çabasına ve pes eden değil, pes dedirten kararlılığına tanık oluyoruz. Başarılı oyuncunun antrenmanlarda zorlandığı, koşarken kendiyle yarıştığı, yoğunluktan bin parcaya bölündüğü anlarda bile mücadelesini sürdürmesi Supradyn'in Durma Devam Et felsefesine paralel ele alınıyor ve Supradyn’in devam etmeyi seçenlerin hayatına kattığı güç hikayeleştiriliyor.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen ve bir buçuk gün süren kampanya TV’de, dijitalde, ve açık hava mecralarında yayına girdi.

  Hibya Haber Ajansı