news-details

JAECOO SUV ürün gamını 2 yeni hibrit modelle genişletiyor

JAECOO markası, “Yeni Enerji, Yeni Eko, Yeni Çağ” temasıyla Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda boy gösterecek. Tüm dünyanın merakla beklediği 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı, 25 Nisan’da görkemli bir şekilde başlayacak. Çinli marka, fuarda yeni enerji ailesinden JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV modellerini ilk kez görücüye çıkaracak. Bu ilk gösterim, JAECOO’nun “yeni ürünler, yeni teknolojiler ve yeni ekosistem” anlayışı ile yeni enerji çağına girişini ifade ediyor.

JAECOO hibrit modelleriyle yeni enerjili Off-Road pazarının öncüsü

Kişiselleştirilmiş Off-Road sektöründe yenilikçiliğe odaklanan ve "Klasikten Gelen, Klasiğin Ötesine" felsefesine bağlı kalan JAECOO, üst düzey Off-Road modeli JAECOO 7 ve lüks Off-Road modeli JAECOO 8 ile dünya genelindeki kullanıcılara öncü teknoloji ve ürünler sunuyor. JAECOO markası, geçtiğimiz yıl boyunca aralarında Doğu Avrupa, Meksika, Güney Afrika ve Suudi Arabistan'ın da bulunduğu birçok ülke ve bölgede pazara hızlı bir giriş yaptı ve küresel Off-Road tutkunlarının beğenisini kazandı. “Yeni Enerji İçin Doğdu” vizyonunu benimseyen JAECOO, ürün matrisinde daha fazla atılım gerçekleştirmek üzere yenilikçi bir yaklaşım benimseyerek kategori stratejisini derinleştirmeye devam ediyor.

JAECOO 7 PHEV, mevcut ARDIS (Tüm Yollarda Sürüş Akıllı Sistemi) ile yeni enerji deneyimini geliştiriyor. Çöl, çamur ve karla kaplı alanlar gibi senaryolara yönelik yedi sürüş moduna ek, güç modu, enerji verimliliği ve düşük karbon, üstün güvenlik, dört tekerlekten çekiş, akıllı teknoloji ve outdoor yaşam gibi alanlarda yeni enerjili Off-Road dünyasına yönelik teknolojik atılımlara liderlik ediyor.

JAECOO 8 PHEV, JAECOO 8'in dört tekerlekten çekiş sisteminin gelişmiş Off-Road ve lüks sürüş özelliklerini sürdürüyor. Bununla beraber JAECOO’nun yeni üçüncü nesil hibrit Off-Road platformunun desteğiyle yeni enerjili Off-Road pazarının zirvesine ulaşıyor. JAECOO 8 PHEV, sürüş kontrolü, güç seviyesi veya arazi performansı açısından bir dönüm noktası oluşturuyor.

JAECOO markası küreselleşme sürecini istikrarlı bir şekilde ilerletirken aynı zamanda küresel kaynakları bir araya getiriyor. Marka her pazardaki yerel operasyonları uyarlıyor, hızlı bir şekilde özel, bağımsız bir satış ve servis ağı sistemi kurarak güçlü bir temel oluşturuyor. Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda küresel varlığını ilan edecek olan JAECOO markası, aynı zamanda yeni enerjili Off-Road haritasını ve üstün niteliklere sahip ürün, teknoloji ve hizmet zincirini küresel çapta oluşturmak üzere yeni enerji gelişimine yönelik küresel stratejisini de açıklayacak.

  Hibya Haber Ajansı