news-details

The Millionaire Concept'in Globe Gala etkinliği Bakü'de kapılarını açmaya hazırlanıyor

Azerbaycan’ın önde gelen iş organizasyonlarından The Millionaire Concept, 17-19 Mart 2024 tarihleri arasında Bakü’de “Globe Gala” etkinliğini gerçekleştirecek. Yerel ve uluslararası iş insanları arasında bağlantı kurmayı hedefleyen “Globe Gala” etkinliğiyle bölgedeki yatırım ve ortaklıkların önünün açılması planlanıyor.

3 gün boyunca sürecek etkinliğin ilk gününde yerli ve yabancı iş insanları, influencer'lar ve tanınmış kişilerin katılımıyla "Networking Günü” gerçekleşecek. Ardından etkinlik basın toplantısıyla başlayacak. İkinci günde ise The Globe Awards ödül töreni gerçekleştirilirken, etkinlik The Millionaire Concept özel gala yemeğiyle son bulacak.

Etkinliğe 20’den fazla ülkeden önemli katılımcılar bekleniyor

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşecek bu özel etkinliğe dünya genelinde 20’den fazla ülkeden iş insanı ve ünlü isimlerin katılması bekleniyor. 2020 yılında Bakü’de kurulan The Millionaire Concept, İşletmeler Bakanlığı’ndan aldığı Made in Italy marka patentiyle Globe Gala etkinliğini düzenlemeye devam ediyor. Dünya çapında bilinen markaları üyeleriyle buluşturan Millionaire Concept’te iş dünyasının önde gelen isimleri ve şirketleri bir araya getirilerek yakın iş birliği içinde çalışmaları amaçlanıyor.

Dünyanın birçok şehrinde resmi ofisi bulunan The Millionaire Concept, aynı zamanda dünya çapında tanınan influencerlarla da iş birliği yapıyor. Bu sayede influencerlar, markalar ve ünlü kişiler arasında bağlantılar kurularak rekabet ortamının olduğu bir pazarda büyük başarılara imza atılıyor. Girişimcilerin ve markaların üye olabildiği The Millionaire Concept’te; gümüş, altın, platinyum ve onursal üyelik çeşitleri bulunuyor. Üyelerle birlikte yıl boyunca düzenli olarak iş toplantıları düzenleyen The Millionaire Concept’te ödül gecesinde altın ve üzeri segmentteki üyelere ödüller veriyor. The Millionaire Concept’in özel üyelik kulübünün üyeleri arasında iş insanları, markalar, influencerlar, ünlüler, doktorlar, mimarlar, tasarımcılar ve diğer sektör temsilcileri yer alıyor.

 

  Hibya Haber Ajansı