news-details

Prontotour 30. yaşını Marakeş'te kutladı

Seyahat sektöründe 30 yılı geride bırakan Prontotour, bu özel yıl dönümünü unutulmaz bir kutlama ile Marakeş'te taçlandırdı. Seray Kaya, Ümit Kantarcılar, Sera Kutlubey, İlayda Ildır ve Alican Okumuş gibi sevilen isimler 4 gün boyunca Marakeş'in büyülü atmosferini Prontotour farkıyla deneyimlendi.

Fas'ın kalbinde egzotik bir deneyim

Marakeş’te lüks yaşamın ve konforun adresi Fairmont Royal Palm Marrakech'te ağırlanan davetliler, 4 gün boyunca Prontotour'un eşsiz hizmet kalitesini ve Marakeş'in egzotik güzelliğini yerinde görme fırsatı yakaladılar. Medine (Eski Çarşı), Bahia Sarayı ve Majorelle Bahçesi gibi şehrin ikonik noktalarını keşfeden konuklar, Fas'ın zengin kültürüne ve tarihine de yakından tanıklık ettiler.

Unutulmaz anılarla dolu büyüleyici bir seyahat

Marakeş kent merkezinin dış bölgesinde geniş bir arazi üzerine kurulu Fas'ın çeşitli bölgelerinden gelen yerel dans ekiplerinin destansı şovları, yüzlerce yıldır at üzerinde oynanan Fantasia gösterisi ve atlı akrobasi şovu ile "Chez Ali" gösterileri geziye unutulmaz iz bıraktı. Konuklar bu gösterilere büyük ilgi gösterip bu anları ölümsüzleştirerek Marakeş'in mistik atmosferinin tadını doyasıya çıkardı.

Prontotour 30 yıldır tatilin güvenli adresi 

30’uncu yıl dönümünü Marakeş'te taçlandıran Prontotour, seyahat tutkunlarını her daim keşfe davet ediyor. 30 yıllık birikimi, uzman rehberleri ve tecrübeli kadrosuyla Prontotour, her geçen gün daha da büyüyen bir aileyle dünyanın en güzel köşelerini deneyimleme imkanı sunuyor. 90’dan fazla ülkeye seyahat eden ve tatile dair her alanda sektörün öncü tur operatörü olan Prontotour, misafirlerine en yüksek kalitede hizmet sunmaya ve her bütçeye uygun tatil paketleri hazırlamaya devam ediyor. 

Hibya Haber Ajansı